Jak jsem všechno stratila !

14. dubna 2010 v 15:20 | PIN-UP-GIRL |  NEWS
Jessica se nedávno oběvyla ve vydání amerického časopisu Life&Style tady j
sdds


e pár otázek na které se jí ptaly...

Na venek se zdálo, že Jessica Sutta si užívala život plnými doušky.Jako součást Pussycat Dolls, jedné z nejúspěšnějších pěveckých skupin všech dob, když cestovala po světě, hrála před tisíci oddaných fanoušků.
Ale v zákulisí, byla vyčerpaná a rivalita si vybírala svou daň. Jessica se podělila výhradně s Life & Style, proč šla pryč - a jak chce najít svůj vlastní hlas.

L & S: Kdy to začalo být špatné?

Jessica: Všechno to začalo, když jsem byla zraněná na turné [květen 2009].Hoky se rozhodli poslat mě domů, a když jsem se dostala do LA, byla jsem opuštěná musela jsem se o sebe postarat sama.Neměla jsem kam jít, protože jsem byla na turné.Naštěstí má přítelkyně dovolila že můžu zůstat u ní. Ležela jsem a přemýšlela, wow, já jsem mezinárodní popovou hvězdou, a opustila jsem tento extravagantní život, a spala jsem tady na něčím gauč.

L & S: existovaly další důvody proč jsi odešla?

Jessica: Upřímně řečeno, mám pocit, jako by to byl život žitý ve stínu Nicole. Nebyly to radostné zážitky. Neměla jsem pocit, jako bych byla stále v dění. To rozhodnutí bylo tak těžké ale musela jsem to udělat.

L & S: Jaké to bylo pracovat s Nicole?

Jessica: Nicole je hvězda, a chtěla aby se zacházelo jen s ní.The Pussycat Dolls byl svět Nicole a vše co Nicole řekla tak se udělalo.Pokud se vám něco líbí určíte nejlepší a Nicole se to moc líbilo.Je to hvězda. Museli jsme ji podporovat ve všech směrech. Byl to svět Nicole a my jsem v něm museli žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mirabudos tvoje  sb mirabudos tvoje sb | Web | 14. dubna 2010 v 18:58 | Reagovat

chudáci já ty holky lituju ale zase je možná lepší že odešla.

2 mirabudos affs mirabudos affs | Web | 14. dubna 2010 v 20:41 | Reagovat

jj děkuju je moc hezká. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama