Červenec 2010

Brzy budu zpátky :) :) :)

31. července 2010 v 9:50 | PIN-UP-GIRL
jessica-sutta-news.blog.cz

Ahoj jen Vam chci oznamit ze v utery uz budu jakštakš použitelná:) Už budu u tety kde je normal. PC. Novinek je jako naschvál docela dost:). Mimochodem brzy se zacne natáčet klip k singlu Evy Simons a Jessici Sutta a také samozřejme Jessici Sutta a Cedrica Gervaise... :)

HIATUS OD 22.7- nevím kdy se vrátíme asi někdy v srpnu

22. července 2010 v 12:37 | PIN-UP-GIRL
AHOJ je mi to moc moc líto že musím blog opustit zrovna ted ale jedu na Slovensko a u babičky nemáme počítač ale když se dostanu na počítač tak určitě něco přidám. Je mi to líto protože v nejbližšíí době bude hodně novinek Jessica bude natáčet videoklip a vyjdou ji dva singli. už se moc těším.Nevím do kdy. Domu se vracime 21. srpna. Ale potom budu i u tety a ta má počítač takže určitě neco přibude.

Jo a oznamuju že od 1.9 2010 budu otevírat galerii.

Užijte si prázdniny papa. :)

Proč zrovna Jessica?

21. července 2010 v 10:53 | PIN-UP-GIRL
Chcete-li rozhovor s Paulem Van Dykem musíte "bojovat" je velmi obtížně ho získat. Někteří si myslí kde našel čas na nahrávání singlů jako třeba White Lies s Jessicou Sutta v roce 2007. A my jsme zjistili kde se vzala spolupráce mezi nimi.

jessica-sutta-news
Paul: "Když jsem dokončil psaní textu, a přečetl ji byla velmi sexy. Myslím že by nemělo smysl kdybych zpíval White Lies já :D.  A pak jsem si usmyslel potřebuju někoho kdo umí zpívat a taky úžasně vypadá."

Dobrá volba, takže jste si vybral Pussycat Dolls?

Paul: "No hlavně Jessicu Sutta, protože je velkým fanouškem elektrické hudby. Vý hodně o tomto druhu hudby. Tak jsme se zblížili a ta píseň se jí opravdu líbila, takže asi takhle začala naše spolupráce."

Myslíte si že by jste mohl tuto píseň nahrát s jinoou Doll?

Paul:"Ne chtěl jsem Jessicu.  Samozřejmě bylo užitečné využít popularity Pussycat Dolls ale potřeboval jsem někoho kdo, dokáže porozumět hudbě. Nicole je například více do R&B. Neznělo by to tak dobře jako s Jessicou. A jak jsem řekl Jessica je fanouškem taneční hudby.

A takhle dopadla jejich spolupráce:
                             


Jessica perfomed on Miami Celebrates Spain's World Cup Win Perfomance (KONEČNĚ!!!:))

19. července 2010 v 21:52 | PIN-UP-GIRL
JESS

Konečně se oběvilo aspoň toto krátké video z vystoupení Jessicy z Párty v Miami už jsem o tom psala tady. Bohužel video je natočené fanouškem a je v špatné kvalitě ale aspoň něco:). Jessica na teto párty prý rozhodně nebyla OUT. Roztancovala a rozezpívala celé publikum.Zatím ani není známe co Jess zpívala za písně ale podle slov které tam jsou občas slyšet to vypadá, že Jessica s fanoušky fotbalu zpívala Ole ole ole ole!! No však vy víte :D.


Jessica Sutta Doll s velkým srdcem

18. července 2010 v 12:37 | PIN-UP-GIRL |  NEWS
neznámi 2007

Jessica Sutta může cestovat po celém světě, ale její srdce bude stále v málem městečku Rishikesh, Inedie. Jessica našla některé děti v Sesam Jhari to je malý okres v Rishikesh s její učitelkou Candance Silvers.
Candance vede skupinu studentu do Indie aby se setkaly s dětmi Kushi.  "Je to úžasný projekt který pomáha se vzděláním dětem z velmi znevýhodněných oblastí," řekla Jessica.
Jessica je zapojena do programu tím že sbíra peníze na rekonstrukci školy. Její učitelka se vrátila a začala o tom mluvit.
"Počkejte až splníte sen těmto dětem, změní se jím život."
O Jessice řekli "Ona je nyní odhodlaná celoživotně pomoci rozšiřit charitu a šířit poselství do celého světa chce změnit život dětem které to potřebují."

Nadace New Posibilities Infantil je americká organizace která pomáhá charitě Kushi která usiluje o zlepšení vzdělávacího systému ve velmi znevýhodněných oblastech Indie. Niní se snaží o toto v městečku Rishikesh. Prostřednictvím zlepšení vzdělávacího systému, organizace Kushi se snaží prlomit začarovaný kruh chudoby které sužují tyto rozvojové země.

About Site

17. července 2010 v 14:07 | PIN-UP-GIRL
jess blend

Já vím že hodně málo přidávám ale bohužel teď nejsou žádné novinky. Samou mě to moc mrzí protože mě to baví. Ale momentálně jsem začala pracovat na galerii pro tyto stránky.
 Sanžím se rekonstruovat i tyto stranky mám v menu strašnej bordel.:(

Budu se snažit přidávat co jen půjde.

Od 24 kvetna budu mít Hiatus asi na týden možná dva nevím. Jedu  na Slovensko a u babičky není počítač ale potom budu u tety a snad něco pujde přidat. Každy rok mám bohužel uplně nabyté prázdniny.
Opravdu se budu snažit přidávat co nejvíc ale bohužel je nouze o novinky. :)

Jo a ještě jedna věc kontrola affiliates neproběhla uspěšně zapsalo se jen 13 lidí takže jsem se rozhodla že žádne kontroly dělat nebudu. Je to zbytečné.

A ještě bych takhle oficiálně chtěla poděkovat Verushce (lottpixie.blog.cz) ze mi dělá designy. Už se to učím sama ale zatím mi to vážně nejde:D. Dekuju moc.

Užijte si zbytek krásného slunečného prázdninového dne. :) :) :) :)

Twitter

15. července 2010 v 21:59 | PIN-UP-GIRL

http://www.kindamoody.com/wp-content/uploads/2007/06/signature10.jpg

• Hlídám své synovce Treye a Taylera! Tak moc je miluju.:) Díváme se na Inspektor Gatget!

• Sponge Bob! Je jejich oblíbený! Je to krásně lekrační:)

Jessica perfomed on Miami Celebrates Spain's World Cup Win

15. července 2010 v 17:41 | PIN-UP-GIRL |  NEWS

jessica-sutta-news.blog.cz


Po dlouhém a napínavém čekání mistrovství světa vyhráli Španělové. Na celém světě byli lidé namáčklí na obrazovky TV, ale v Jižní Floridě fanoušci oslavovali kombinací sluce a zábavy na obří Block Party v centru Miami.
Byla to užasný koncert zdarma a taky nesmělo chybět jídlo a pití a také poskytnout fanouškům příležitost podepsat petici na podporu nabídky Miami k příštímu fotbalu "South Florida Football".
Zábavu podpořily například Jessica Sutta z Pussycat dolls, mezinárodní úmělec Nuriya, DJ Cedric Gervais, a také 10-ti letý zázrak Ethan Bortnick.

Na teto party pravděpodobně zazněl Jessicin budoucí singl Wherever You Are feat. DJ Cedric Gervais, protože se oba zúčastnily. Videa s této party zatím nejsou zveřejněna.

Jsem zpátky... :)

15. července 2010 v 15:43 | PIN-UP-GIRL
Tak a jsem zpátky v Anglii bylo super ale blog mi moc chyběl... Když jsem se tak divala tak novinek moc nepřibilo doufám že to bude lepší a lepší ale zkusím něco přidat...
Děkuju všem za krásný popřání hezkých prázdnin takky přeju ať si je moc užijete... :-*

3.7-15.7 HIATUS

2. července 2010 v 19:25 | PIN-UP-GIRL
Omlouvám se vím že je to dlouhá doba ale jedu do Anglie za taťkou na prázdniny. Ale slibuju že kdybych se tam nahodou dostala na počítač tak něco přidám. Ale nevím jestli budu moct stahovat a tak.
Každopádně hlasujte v Anketě o fotku měsíce. A taky se zapište do kontroly affiliates budu ráda za všechny.

Užijte si prázdniny...

Photo OF the Month :) AUGUST

2. července 2010 v 19:21 | PIN-UP-GIRL
A je tady hlasování pro fotku měsíce srpen. Můžete hlasovat celý měsíc.jessica-sutta-news.blog.cz


Kontrola Affiliates

2. července 2010 v 18:34 | PIN-UP-GIRL
Nebaví mě to sem dávat ale bohužel musím. Hodně Affiliates na můj blog nechodí a já na jejich chodím jak blbec. Takže prosím kdo chce zůstat Affiliates tak ať se zapíše.
Přemýšlela jsem že bych některé možná i přeřadila do Elite a tak... tak se prosím zapište.

Kontrola potrvá od 2.7-15.7

Když chceš zůstat zapiš se:           Přezdívka
                                                   adresa blogu
                                               kam by si se zařadil/a

NEWS ABOUT LOOK BUT DON'T TOUCH

1. července 2010 v 19:50 | PIN-UP-GIRL
jess and eva
1. Na světlo světa se dostala informace že by se vydání druhého singlu Evy Simons Look But Don't Touch feat. Jessica Sutta měl opozdit kvůli neznámím komplikacím. Ale informace není potvrzena.

2. Jessica Sutta potvrdila že bude ve videu k již zmińovanému singlu.