Srpen 2010

"Wanna Be Bad"

30. srpna 2010 v 12:11 | PIN-UP-GIRL
AMAZING!

Dalším songem na albu Jessicy by měl být song produkovaný Tearcem Kizzo Wanna Be Bad. Myslím že je to pravdivá informace nasvědšují tomu Jessičiny zprávy na twittru které jste si mohly břečíst v minulém článku. Vypadá to že tento song by měl být také singl.

New photo - Jessica in Studio

30. srpna 2010 v 12:01 | PIN-UP-GIRL
Oběvila se nová fotka z nahrávacího studia. Fotka je bohužel ve zlé kvalitě. Ale na fotce můžete vidět i producenta Tearce Kizza který s Jessicou spolupracuje.

in studio

Jessica něco chystá...:D

30. srpna 2010 v 11:00 | PIN-UP-GIRL |  >>MESSAGES FROM TWITTER<<
Jessica Na svůj twitter napsala pár zpráv a fotek které nasvědšují že Jess natáčela buť nějaké video nebo se fotila. Že by záběry do nového vydeoklipu?

Nejvytížinější den! Před námi je úžasný výkend...brzy vše zjistíte:) Nemůžu se dočkat až to budete vědět i vy! Xoxo Jess

Já a @Tearcekizzo...Chceme být zlí!!!!!!!


imagebam.com

Ooo Lala!!:)


imagebam.com

@CandaceSilvers Mám tě moc ráda!!:)


imagebam.com

100% přitomnost

30. srpna 2010 v 10:35 | PIN-UP-GIRL
jess
Ahoj takže konešně zpátky prazdniny skončili. Omlouvám se že jsem nezačala už ve čtvrtek ale bohužel se naskytli rodinne problemí a zustala jsem proto dýl na Slovensku. Možná dnes nebo zítra možná později bude noví design je uplně nádherný.
OK TAKŽE VŠEM PŘEJU HODNĚ ŠTĚSTÍ DO NOVÍHO ŠKOLNÍHO ROKU.
PIN-UP-GIRL

Sorry

28. srpna 2010 v 10:48 | PIN-UP-GIRL
Ahoj, vim ze sem psala ze se vratim ve stredu ale naskytli se mensi problemi takze domu jedu az zitra nbeo v pondeli....

HIATUS 11-24.8

11. srpna 2010 v 15:30 | PIN-UP-GIRL
MOC MCO SE OLOUVÁM ALE DNES SEM ZJISTILA ZENA BLOG VUBEC NESTIHAM CHODIT. sEM PORÁD NAPRAZDNINÁCH A LÍTAM SEM A TAM. tAKZE ODEDNESKA PLATI ZASE HIATS ALE 23 NEBO24N UZSE VRACIM DOMU TAKZE TO UZ BUDE FAJ.....HEZKY ZBYTEK PRAZDNIN

Twitter photos

8. srpna 2010 v 15:38 | PIN-UP-GIRL
Za tech pár tydnu co jsem tu nebyla Jess i její přátelé přidali na svůj twitter pár fotek. :)

Jessy and Jazzy
jessica-sutta-news.blog.cz

Look But Don't Touch nebude další singl?

8. srpna 2010 v 13:17 | PIN-UP-GIRL |  NEWS
jessica-sutta-news.blog.cz
jessica-sutta-news.blog.cz


Vzhledem k tomu že finalní verze písně Take Over Control, kterou Eva Simons nazpívala také pro své debutové album, byla už puštěna v radiu tak je jasné že bude praděpodobně singl dříve než Look But Don't Touch feat. Jessica Sutta. Datum Vydání Take Over Control je stanoven na 10.srpna.

Jsem zpátky na 50% :) :)

8. srpna 2010 v 13:00 | PIN-UP-GIRL
A sem zpátky ode dneska zacnu pridavat sice jsem porad na Slovensku ale konecne jsem aspon u trochu funkčního pocítače takže supr....

Že bych se cítila trapně nééé HŮŮŮŘ

2. srpna 2010 v 8:41 | PIN-UP-GIRL
MOC MOC MOC se omlouvám  ale plany se změnili a jeste tyden zustavam na Slovensku. Uprimne tenhle pocitac mě pekne stve slovo tay pisete pul hodiny. :) Ale k věci tyden jeste zustavam na slovensku ale v nedeli uz se vracím domu do CR. Takze uz bude vsechno OK. Omlouvám se moc moc.